Dzięki dwa tygodnie setki autorów piszą o sobie jeden drugiego, zwracają uwagę na korzyści, podsumowują czyjeś osiągnięcia a generalnie wychodzą z siebie, by przekierować obserwujące ich społeczności na strony a ku wartościom innych osób. To festiwal celebrujący grupę tworzenia fajnych treści aż do netu, w którym całkowity ten wysiłek i obciążenia za wysokiej jakości rozporządzenia niesiony jest przez blisko pół tysiąca wariatów ale wręcz dlatego, że… to kultowe. I że można. Biorąc pod uwagę na charakterystykę akcji SHARE WEEK, duże i niezmiernie znane blogi często dobiegają mało poleceń. W wyniku zobaczycie największych – poniekąd Jak Oszczędzać Pieniądze, jednakowoż Wyrwane z Kontekstu – dosyć „nisko” w połączeniu. To normalne. Od latek próbuję tak sformułować myśl przewodnią akcji SHARE WEEK, by uczestnicy w lot „złapali”, że chodzi o nowsze nazwiska, a nie tytanów, którzy „przeżyją” bez wspomnienia tutaj. W tym roku odwaliło się to wyśmienicie. O ile widziałaś/widziałeś się na trzy lub więcej poleceniach jednak nie ma Cię w powyższym zestawieniu to na 99, 99% linkujący do Cię blogerzy nie wrzucili swych zgłoszeń w formularz. Na nieszczęście, nie mam na owe wpływu bo i realnie nie jestem w nadepnie „z ręki” przejrzeć wszystkiej strony, która w ostatnim miesiącu słów użyła. Wielu różnych autorów podkreślało, że w pracy Kasi widać niezmiernie trudne do osiągnięcia konsolidacja treści kreatywnych i lifestyle’owych z podejściem eksperckim, tekstowym. Czytanie co ludzie rozporządzali do powiedzenia na temat Oli to sama radość. Pokrzyk dziękujące za pokazywanie, iż wcale nie trzeba iść platforma obywatelska trupach. Że można skontaminować życie prywatne z agencją interaktywną. Że można motywować się mądrzej niż przyjęło się mówić o tym zagadnieniu na co dzień. W dużym skrócie: Pani Swojego Czasu owe nie tylko źródło rzeczowych wskazówek dotyczących pracy lub produktywności. To też źródło dynamiczności, z którego wiele pań czerpie inspirację do powszednich zmagań z najróżniejszymi pasztetami.

Wzbudzająca ciekawość, zainteresowanie, fascynację i tzw. „małe głodki” oraz bóle brzucha ze śmiechu postać, która odebrała się zza morza tudzież szturmem przejęła ekrany polskich komórek oraz komputerów. Odpowiada o wszystkim, ale odpowiada o tym w sposób nie do podrobienia. Widoczny spośród kilometra żart i niewidoczne z centymetra piksele jej paintowych obrazów. Inni twórcy czytają ją dla inspiracji, dla rozluźnienia, dla śmiechu lub by podpatrzeć, jakim sposobem to się robi, tak aby ze spokojem i inteligencją umieć opisać wszystko na sposób, który sam się potem układa w godną centrum uwagi ogromnej imprezy anegdotkę. A dreamer’s life, Ania Ulanicka, Edyta Szarak, Haniako, Inne życie, Intymna, Karografia, Mamarak, Mataja, Oryginał Wariatka, Miss Ferreira, Niebałaganka Nieśmigielska. com, Piąty Harmonia, PigOut, Się rysuje, Soczek Pomarańczowy, Superstyler, Ula Łupińska, Urszula Marketing, Volantification, Wyrwane z kontekstu, Zaniczka, Zenja, Agwer Blog, Basia Szmydt Blog, Blogierka, DevStyle, Hafija, Jaśkowe Klimaty, Jason Hunt, Jestem Kasia, Kasia Aleszczyk, Klub Polki na Obczyźnie, Lagom Life, Lena Wilczyca, Lifemanagerka, Mała Wielka Przedsiębiorstwo, Matka jest tylko 1-a, MDCB, Moja sztukoteka, Nasza firma Pink Plum!, Nasze Bąbelkowo, Nebule, Nie Domowa Kokosz, One Little Smile, Uroda i minimalizm, Pierwiastki, RONJA, Rzeczovnik, Sanna’s Land of Illusion, Simplife, Strefa Psotnika, Szkoła Blogowania, Szpinak Przetwarza Bleee, Tasteaway, Wanna Zupełna Zombie, Wariacje (nie zawsze) na temat, wczerni, Wojażer, W Krainie Tajfunów, Chasing Colors, Czarna Skrzynka, Nauczona, The Owner & Co., Oporne.

Nadal nie potrafię wcale dobrze nazwać pól w formularzu zgłoszeniowym. Tym razem wydawało mi się, iż zarówno czytelność jak i redundancja (potrójna! ) osiągnęły kroki kosmiczne – proste wskazania powtarzałem po dwa, trzy cięgi, by na pewno nie umknęły – a i tak dwadzieścia osób wkleiło to co chciało jeden, tak jak chciało tudzież w efekcie uniemożliwiło mnie wykorzystanie ich zgłoszeń. Osobiście nie wiem. Za rok będę starał się jeszcze mocniej. Zawsze mi szkoda, jakim sposobem nie potrafię rozczytać czyjegoś niechlujnie wklejonego polecenia. Ogłosiłem początek SHARE WEEK, ogłosiłem koniec, opublikowałem wyniki. Najbardziej atrakcyjnym pomysłem na teraz pozostanie poklikanie w znajdujące się nad linki i zobaczenie, kogo i po co czyta blogosfera. Każda z widniejących w tym miejscu nazw oznacza pozytywnie zakręconego człowieka, któremu przyszło aż do głowy, że wrzucanie sporych ilości darmowych treści aż do netu to super myśl. Nie potrafię odmówić temu sposobowi myślenia pewnego uroku.

Złoty medal w rankingu po raz kolejny przypadł blogowi Alina Rose Beauty Blog (652 500 wizyt) – jego autorka to ekspertka od momentu makijażu i pielęgnacji. Jej blog to skarbnica konsultacji i inspiracji, które winno znać każda nowoczesna ona. Na miejscu drugim (również bez zmian) blog Anwen. Jakim sposobem dbać o włosy – 360 000 wizyt – znajdziesz tu solidną dawkę wiedzy o włosach, fryzurach i kosmetykach, dowiesz się, jakich błędów nie popełniać i jak uratować własne włosy z opresji, podczas gdy zdarzy Ci się niechciana ciąża. Trzecie miejsce w rankingu także pozostało bez modyfikacyj i zajmuje je Zapobiegawcza Hedonistka (358 100 wizyt), na której blogu wykopiesz m. in. wpis o 5 tanich produktach aż do makijażu, które każda spośród nas powinna wypróbować.

W pierwszej dwudziestce znalazły namawiające blogi lifestylowe, których autorki w pomysłowy sposób sprzęgają dbanie o urodę ze zdrowym stylem życia, irytacją do natury i troskliwością o środowisko (Kosmostolog – nowość na miejscu 15!, Basia Smoter Blog – punkt 18). Znajdziesz tu dużo wiedzy z zakresu ekologicznej pielęgnacji, bazę pomysłów DIY i mnóstwo recenzji, jakie pomogą Ci dokonywać najsolidniejszych wyborów zakupowych. Na notatkę w tej kategorii zarabia też blog Cosmetics Freak, którego autorka pokazuje, jakim sposobem łączyć radość z pozostawienia kobietą z urokami macierzyństwa i zamieszcza garść przychylny dla młodych mam.
Nie zważając na sprawdzenia konkretnych wskaźników przeanalizowano zasięgi, jakość zdjęć, estetyka strony, jakość prezentowanej dyscypliny, zaangażowanie na Facebooku, zaangażowanie na Instagramie oraz Bloger – Influencer.

Od dwóch latek próbuję odrzeć to moje blogowanie i macierzyństwo spośród lukru. Jednocześnie jestem chociaż w pewnym sensie więźniem własnego wrażenia estetyki, które mam głęboko zakorzenione sobie w. Dlatego ziemia, który mnie otacza, chciałbym upiększać, udoskonalać, podrasowywać. Miłuję w domu porządek, schludną przestrzeń, ciekawe aranżacje, dopieszczone akcenty i minimalistyczne ozdoby. Lubię wstać wcześnie rano, skoczyć na pobliski targ, wepchnąć polne kwiaty do wazonu i cieszyć nimi gała. Jaram się tymi nielicznymi momentami, kiedy chata widnieje wypicowana a ja rzucam się wtedy na sofę i mogłabym tak w tamtym czasie w nieskończoność patrzeć na ten porządek i dupa wołowa otaczającego mnie syfu. Faktycznie na marginesie, taka chwila dotarła w ostatnich trzech czasach chyba tylko raz natomiast to wtedy, gdy mieliśmy na stanie jednego dzieciaka i zaprosiliśmy do mieszkania całą najbliższą rodzinę naszego. Mara premierowych trzech dni zabawiania teściów [o matkobosko, chciałam się za wszelką cenę popisać jako gospodyni domu przewodząc na ścierze godzinami…], rodziny i naszego rodzeństwa dokonała, że spięliśmy poślady natomiast ogarnęliśmy każdy, serio, jederman kąt. Mogliście jeść spośród podłogi, przejeżdżać paluchem platforma obywatelska karniszach a nie znaleźlibyście ani grama kurzu, brudu czy nawet bakterii. Bzik. Po takiej wizycie dwa tygodnie, sparaliżowani tempem natomiast przejęci niewiadomoczym. Sobie wtedy Obiecaliśmy, iż nigdy więcej nie pozwolimy sobie tak się oszołomić tego rodzaju pucowaniu natomiast “sprawianiu wrażenia idealnych. ”

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGry warte uwagi w 2017 roku
Mieszkam w Poznaniu i organizuję imprezy a także wesela w tym mieście. To jest właśnie moje hobby i zaraziłem nim setki osób, które pracują ze mną głównie przy organizacji imprez w Poznaniu, weselach i innych imprezach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here