Makijaż permanentny – co to takiego?

Kobiety zawsze chcą wyglądać i czuć się pięknie. Nie zawsze mają jednak czas na to, by dbać o swoją urodę ze szczególną starannością i każdego dnia skrupulatnie malować brwi i oczy. Alternatywą dla takiego zwykłego make-upu może być zabieg permanentny. Na czym on zatem dokładnie polega i do kogo jest kierowany?

Inaczej mówiąc jest to po prostu makijaż stały, który ma za zadanie zapewnić świetne i oczywiście długotrwale utrzymujące się efekty. Podczas jego wykonywania pod skórę wprowadza się specjalistyczne środki, które wywołują konkretne rezultaty – najczęściej używa się ich w okolicach brwi oraz oczu. Można powiedzieć, że ten typ makijażu przypomina trochę tatuaż, choć nie utrzymuje się on aż tak długo, bo uzyskane efekty mijają po upływie ok. kilku lat. Wtedy też zabieg można powtórzyć i zwykle zaleca się to zrobić.

A u kogo może się sprawdzić ten typ trwałego makijażu? Tak naprawdę u każdej kobiety, która ma dość codziennego malowania twarzy i chciałaby zaoszczędzić trochę swojego czasu, który obecnie ma przecież największą wartość.

Warto odwiedzić: makijaż permanentny Poznań.